Карпатський трамвай

“Карпатський трамвай” – це унікальна мандрівка вузькоколійною залізницею в чарівний куточок розташований в Карпатах. Мальовничі краєвиди гірських сіл, що тісно сплелися з природою Карпат,бистрінь шумних потоків і річок з кришталево чистою водою, вічнозелені смерекові ліси на схилах гір і квітучі полонини – все це вабить, кличе в гори і не тільки, щоб назбирати повний кошик грибів і ягід, а й помилуватися природою, глибше її впізнати, зафіксувати в памяті та на фото живописні куточки, які не поступаються краєвидам Швейцарії. Унікальність її ще й в тому, що вона збудована в 1898 році і ширина колії становить 750 мм (це одна з найвужчих колій в світі).

Історична довідка:

Колись у Карпатах вузькоколійних ліній було прокладено досить багато. І створювалися вони головним чином для руху товарних поїздів, що вивозили деревину. Пасажирських ділянок тоді ще практично не було. Мізунську лінію, маршрут, яким нині користуються туристи, запустив австрійський підприємець барон Леопольд Поппер фон Подгарі. Тоді ще ці казкові краї були майже недоторканими і зовсім необжитими. Барон переніс з Угорщини в Галичину головний офіс свого підприємства, яке спеціалізувалося на заготівлі, переробці і збуті деревини. 
Окрім Леопольда Поппера, вузькі залізниці і лісопромисел із 1886 р. активно розбудовували брати барони Гредлі — у Сколівських Бескидах та графи Потоцькі — в Осмолоді. За 20 років підприємці проклали 3 вузькоколійки.

Вартість екскурсії 110 грн з особи.

Виїзд щочетверга в 14:00 до до 19:00 та щонеділі в 10:00 до 15:00.

У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом з Моршина та зі Стрия;

- екскурсійне обслуговування;

- медичне страхування групи;