Колочава - село, де варто побувати!

Село десяти музеїв та двадцяти пам'ятників  де розмовляють верховинським діалектом та поєдналися різні культури. Лежить це село серед мальовничих Карпатських хребтів та простягається на 15 км. Одне з найекологічніших сіл в Українських Карпатах – Колочава.

     Колочава  – унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців зроблять Ваш відпочинок тут приємним і корисним. Крім того Колочава – село десяти музеїв, отже у Вас є нагода отримати і естетичне задоволення від перебування у цьому дійсно чарівномуукраїнському селі. Ласкаво просимо до гостинного краю під назвою Колочава!

        Під час поїздки ви зможете побувати в музеї архітектури та побуту «Старе село», музей «Колочавська вузькоколійка», «Лінія Арпада» (відвідування 4-х бункерів часів другої світової війни), історико-етнографічному музеї Івана Ольбрахта, у дерев'яній церкві Святого духа XVIII ст., музеї «Чеська і радянська школи» та ін.

Вартість:120 грн з особи.

У вартість входить:

транспортне – екскурсійне обслуговування

Додатково оплачується:

вхідні квитки в музеї Туристичного центру Колочава - 15 грн;
 обід (факультативно ~ 50 грн.) 
Тривалість екскурсії: 12 год