Замки Львівщини

                                                          

  Пропонуємо Вам подорож трьома найвідомішими середньовічними замками Львівщини, які ввійшли до відомого туристичного маршруту «Золота Підкова».
     Першим ми відвідаємо Олеський замок, який заснований ще у VI ст. і є найстаршим. З цим замком пов’язана доля таких історичних постатей як Богдан Хмельницький та одного з найвідоміших польських королів – Яна III Собеського. Також вражає неприступність цієї твердині та багаті інтер’єри, які з руїн були відновленні на початку 70-х років. Романтичного вигляду надає також старовинний парк, яким ще прогулювалися шляхта та королі.
     Далі наш маршрут пролягає через Підгорецький замок, в якому вдало поєдналися фортифікаційна та палацова архітектура часів Ренесансу.  Замок захоплює своєю красою, неповторним парком, підземеллями та легендами про них.
     Остання  зупинка – Золочівський замок. Збудований у XVII ст., як добре укріплена і неприступна фортеця, а також як резиденція польського короля Яна III Собеського. Ви будете мати змогу відвідати королівські палати, Китайській Палац – один із трьох найбільших у Європі, у якому було відкрито музей східних культур, та загадати бажання на загадковому камені часів тамплієрів.
 
Детальніше:
ВАРТІСТЬ ЕКСКУРСІЇ: 120ГРН з особи
У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід екскурсовода;
- групове страхування,
У вартість НЕ входить:
- вхідні квитки у музеї та замки;
- додаткові та факультативні витрати, не передбачені програмою.
 
Вартість вхідних квитків:
Олеський замок (дорослі та студенти - 10 грн., учні - 5 грн.);
Підгорецький замок (дорослі та студенти - 10 грн., учні - 5 грн.);
Золочівський замок (Великий Палац: дорослі та студенти - 10 грн., учні - 5 грн.; Китайський Палац: дорослі - 6 грн., учні та студенти - 4 грн.).